Tiltų projektavimo pagrindai

A. J. Notkus

Tiltų projektavimo pagrindai

Vadovėlis parašytas pagal autoriaus skaitomo Tiltų projektavimo pagrindų kurso programą Keliai ir geležinkeliai specialybės studentams. Supažindinama su tiltų statybos istorija, tiltų schemų ir konstrukcijų įvairove, pagrindinėmis projektavimo nuostatomis, ribinių būvių tikrinimo metodika, tiltų apkrovomis ir poveikiais, labiausiai paplitusių gelžbetoninių perdangų ir atramų įrąžų skaičiavimo tradiciniais ir naujais kompiuteriniais metodais. Prieduose pateikta skaičiavimo pavyzdžių ir kitos projektavimo medžiagos. Knyga taip pat skirta studijuojantiems pagal studijų programų specializacijas Transporto statiniai bei Tiltai ir viadukai.

Knyga gali būti naudinga visiems, besidomintiems tiltų projektavimu ir statyba.

2010 09 27 Nr. 10-10 Aukštųjų mokyklų vadovėlių kokybės vertinimo komisijos rekomenduota

• Viršelis: kietas
  • ISBN: 978-9955-28-602-8