Suvirinimo technologija. Suvirinimo režimų skaičiavimo metodiniai nurodymai

I. Gedzevičius, Č. Kazakevičius

Suvirinimo technologija. Suvirinimo režimų skaičiavimo metodiniai nurodymai

14,42 Lt su PVM

Leidinyje pateikiama gamyboje dažniausiai naudojamų suvirinimo būdų: dujinio, lankinio suvirinimo glaistytaisiais elektrodais (MMA), lankinio suvirinimo lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose (MIG/MAG), lankinio suvirinimo volframo elektrodu inertinėse dujose (TIG), lankinio suvirinimo po fliusu (SAW) ir kontaktinio taškinio suvirinimo režimų parinkimo metodika. Leidinys skirtas technologijos mokslus studijuojantiems pagrindinių studijų studentams.

Metodiniai nurodymai padės VGTU Mechanikos fakulteto Medžiagų ir suvirinimo technologijų programos studentams atlikti suvirinimo technologijos pratybas. Ši metodika taip pat gali būti pasitelkiama Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų kitų programų studentų atliekant kursinius ir baigiamuosius darbus, kuriuose taikomi pagrindiniai lankinio ir kontaktinio suvirinimo būdai.

• ISBN: 978-9955-28-418-5
  • Metai: 2011