Naujos medžiagos

A. V. Valiulis

Naujos medžiagos

Vadovėlyje nagrinėjama naujų rūšių medžiagų ar medžiagų grupių, sukurtų pastaraisiais dešimtmečiais, raida ir naudojimas įvairiose techninės veiklos srityse. Aprašomos nanokristalinės, superkietosios, kompozicinės, fotovoltinės, funkcinių dangų medžiagos. Apžvelgiama vidinė jų sandara, formavimosi sąlygos, savybės, gamybos būdai ir ypatumai.

Knygoje pateikiama informacija, gauta iš autentiškų ir medžiagų mokslo bei inžinerijos srityse aukštai vertinamų šaltinių. Duomenys pateikti remiantis nurodytais literatūros šaltiniais. Autorius neprisiima atsakomybės už jų tikslumą.

Vadovėlis skirtas universitetinių aukštųjų technikos mokyklų studentams, neuniversitetinių aukštųjų technikos mokyklų (kolegijų) dėstytojams ir studentams bei visiems, besidomintiems medžiagų mokslo raida.

• Viršelis: kietas
  • Leidyklos nr.: 750