Praktikų atlikimo ir atsiskaitymo metodiniai nurodymai mechanikos fakulteto studentams

A. Čereška

Leidinyje pateikiama ir studentams, ir praktikų vadovams aktuali informacija apie praktikų organizavimo, atlikimo ir atsiskaitymo už jas tvarka, praktikų užduotys, sąrašas dokumentų, kuriais reglamentuojamas vadovavimas, ataskaitos struktūra; praktikos. Taip pat pateikiami praktikų organizavimą, vadovavimą joms ir atsiskaitymą palengvinantys kai kurių dokumentų pavyzdžiai.

Knygelė skirta Mechanikos fakulteto pagrindinių studijų studentams, vadovams dėstytojams ir vadovams gamybininkams, tačiau visų VGTU pažintinių ir gamybinių praktikų bendrieji klausimai yra vienodi, todėl knygele galėtų naudotis ir kitų fakultetų studentai, vadovai dėstytojai bei vadovai gamybininkai.

• ISBN: 978-9955-28-323-2
  • Metai: 2008