Matavimų teorija ir praktika. Kursinio projekto metodikos nurodymai, informacinė medžiaga ir užduotys

V. Vekteris, M. Jurevičius, A. Kilikevičius

Metodikos nurodymuose pateikta pagal modulio „Matavimų teorija ir praktika“ programą išdėstyta kursinio projekto atlikimo metodika. Pateiktas tipinių mašinų elementų sujungimų suleidimų skaičiavimas ir jų parinkimas, taip pat matavimo duomenų tvarkymo statistiniai skaičiavimai. Kursinio projekto metodikos nurodymuose pateiktos užduotys kursiniam projektui atlikti tiek bendros Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų studentams, tiek atskiros kiekvieno iš minėtųjų fakultetų studentams.

Leidinys skirtas VGTU Mechanikos ir Transporto fakultetų dieninių, vakarinių ir neakivaizdinių studijų studentams.

• ISBN: 978-9955-28-397-3
  • Metai: 2009