Skaitmeninių žemėlapių sudarymas ir duomenų apdorojimas

A. Kumetaitienė, A. Stanionis

Skaitmeninių žemėlapių sudarymas ir duomenų apdorojimas

Mokomojoje knygoje apibūdinama skaitmeninio žemėlapio samprata, kadastro žemėlapio struktūra ir geografinės informacijos infrastruktūros sandara. Leidinyje apibrėžti realaus pasaulio modeliavimo ypatumai ir pagrindiniai rastrinio žemėlapio vektorizavimo principai naudojantis ArcGIS 9 programa. Išnagrinėtos žemėlapių duomenų apdorojimo bei vizualizavimo procedūros.

Mokomoji knyga skirta studentams, kurie mokosi pagal studijų programą geodezija ir klauso studijų modulių: skaitmeniniai kadastriniai žemėlapiai (APGDB07729), skaitmeniniai topografiniai žemėlapiai (APGDB07725).

Leidiniu galės naudotis ir kitų specialybių studentai, kurių studijos yra susijusios su skaitmeninių žemėlapių sudarymo technologijomis.

• ISBN: 978-9955-28-631-8