Specialieji matematinės analizės skyriai

I. Belovas, M. Meilūnas, O. Suboč, V. Starikovičius, G. Šilko

Specialieji matematinės analizės skyriai

Mokomojoje knygoje „Specialieji matematinės analizės skyriai“ pateikta medžiaga, atitinkanti Vilniaus Gedimino technikos universiteto technomatematikos, inžinerinės informatikos, automatikos, telekomunikacijų inžinerijos studijų programų antrajame ir trečiajame bakalauro studijų semestruose dėstomą kursą.

Knygą sudaro penki skyriai: Kompleksinio kintamojo funkcijų teorija, Furjė eilutės ir Furjė integralai, Operacinis skaičiavimas, Lauko teorijos elementai bei Uždavinių ir jų sprendimų naudojant Maple pavyzdžiai. Akcentuojamos pagrindinės šių matematinės analizės skyrių sąvokos, daugelis teoremų ir lemų pateikiamos su įrodymais. Teorinė dalis yra iliustruota daugeliu pavyzdžių su brėžiniais ir paaiškinimais. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiama papildomų uždavinių savarankiškam mokymuisi.

Leidinys skirtas VGTU technomatematikos, inžinerinės informatikos, automatikos, telekomunikacijų inžinerijos studijų krypčių studentams, taip pat gali būti naudingas ir studijuojantiems kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose.

• ISBN: 8-9955-28-562-5