English for engineers. Environmental Sustainability and Human Activities

J. Mickonis

English for engineers. Environmental Sustainability and Human Activities

Knygą sudaro 5 skyriai (pagal pramonės šakas) bei priedai, kuriuose pateikiama: dažniausiai vartojamų šnekamosios ir rašytinės anglų kalbos žodžių sąrašai, žodžių kaitybos išimtys, matematinių formulių skaitymo, dažniausiai painiojamų žodžių lentelės ir kt. Gramatinė medžiaga – pratimai su svarbiausiais anglų kalbos gramatiniais reiškiniais. Platus ir šiuolaikiškas specialybės terminų žodynas teikia galimybę laisvai diskutuoti žmogaus santykio su aplinka temomis.

Knygoje nagrinėjamas įvairių pramonės šakų – energetikos, transporto, statybos, maisto pramonės poveikis aplinkai, įvardijami didžiausi žemės, vandenų bei oro teršėjai, teršalai, pateikiamos priemonės ir būdai, kaip būtų galima jų išvengti.

• ISBN: 978-9955-28-693-6
  • Kalba: anglų