Elektromechaninių sistemų valdymas. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai

L. Radzevičius, E. Matkevičius

Elektromechaninių sistemų valdymas. Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai

Laboratorinių darbų metodiniai nurodymai yra pirmosios studijų pakopos pagrindinių studijų technologijos mokslų elektros inžinerijos studentams skirto elektromechaninių sistemų valdymo leidinys. Jame šiuolaikiškai perteikti pagrindiniai elektromechaninių sistemų valdymo būdai, metodai ir priemonės.

Visų 12-os leidinyje pateiktų laboratorinių darbų aprašymai bei užduotys atitinka VGTU elektros inžinerijos bakalauro studijų programas ir yra suderinti su Elektronikos fakulteto Automatikos katedros specialioje Elektromechaninių valdymo sistemų laboratorijoje turima studijoms skirta laboratorine įranga.

Leidinys yra naudingas ne tik elektros inžinerijos bakalaurantams, studijuojantiems automatikos ir valdymo programą, bet ir kitas elektros inžinerijos krypties studijų programas, taip pat inžinierių kvalifikacijai tobulinti.

• ISBN: 978-9955-28-360-7
  • Metai: 2008