Mikrobangų technika. Laboratorinių darbų užduotys ir metodikos nurodymai

V. Daškevičius, K. Maceika

Mikrobangų technika. Laboratorinių darbų užduotys ir metodikos nurodymai

Leidinyje pateikiamos žinios apie mikrobangų technikos įtaisus ir jų modeliavimą firmos Computer Simulation Technology programų paketo Microwave Studio terpėje. Aprašyti darbo su paketu principai, modeliavimo rezultatų pateikimo ir apdorojimo įrankiai. Nagrinėjami elektromagnetinių bangų sklidimo režimai bei rezonansiniai reiškiniai stačiakampiuose ir bendraašiuose bangolaidžiuose. Modeliuojamos simetrinės juostelinės ir mikrojuostelinės linijos, paprasčiausios ir kryptinės antenos. Tikslas – suteikti studentams daugiau žinių apie procesus mikrobangų įtaisuose, nenaudojant brangios aparatinės įrangos.

Leidinys skirtas elektronikos bakalaurų studijų programų studentams, studijuojantiems mikrobangų technikos dalyką.

• ISBN: 978-9955-28-638-7