Sveika gyvensena

S. Dadelo

Sveika gyvensena

Vadovėlyje apibendrinama autoriaus sukaupta ilgametė patirtis ir pagrindžiami sveikos  gyvensenos veiksniai, darantys didžiausią įtaką visuomenės sveikatai, gyvybingumui ir  darbingumui. Paaiškinamos sveikos gyvensenos kūrimo ir korekcijos galimybės, atsižvelgiant  į esamą sveikatos ir fizinę būklę bei galimas klaidas.

Šiame leidinyje pateiktos  būtinos teorinės žinios ir praktinės rekomendacijos, kurios padės tikslingai įvertinti  kūno fizinę būklę, sureguliuoti mitybą ir fizinį aktyvumą, savarankiškai parinkti tinkamiausius  metodus, juos tiksliai normuoti ir suderinti. Taip pat padės suvokti žmogaus  fizines galias kaip gyvybingumo ir darbingumo pagrindą, sudarys galimybę išmokti jas  ugdyti ir stebėti jų kaitą, vertinti taikomų priemonių veiksmingumą bei organizmo atsinaujinimo  procesus.

• ISBN: 978-609-457-800-7
  • Metai: 2015